ЦСКА се отърва срещу Славия, "белите" чупиха седалки

ЦСКА се отърва срещу Славия, "белите" чупиха седалки Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА отстрани Славия на осминафиналната фаза за Купата на България след минимална победа с 1:0 в Овча купел.

"Армейците" не направиха добър мач и с мъка удържаха съперника си, но спечелиха с гол на Матиас Фаетон през първото полувреме.

Фаетон се разписа в 27-ата минута след центриране по земя на Тобиас Хайнц.

Публиката на Славия реагира гневно на гола и започна да чупи седалки и да ги хвърля към скамейката на ЦСКА. В резултат пострада един от стюардите.

После Майкъл Естрада удари греда, но "белите" също имаха добри положения.

След почивката Ерол Дост нацели гредата за домакините, а в края Славия наложи натиск и се стигна до греда и на Кристиан Стоянов, макар че в ситуацията беше отсъдена засада.

В крайна сметка тимът на Нестор Ел Маестро измъкна победата и вече чака жребия за четвъртфиналите.

Лошата новина за ЦСКА е контузията на вратаря Густаво Бусато, който беше заменен принудително.

След последния съдийски сигнал пък напрежението между двата тима продължи и в тунела.