Евертън обърна Уест Бромич в голеада

Лукаку бе героят за гостите.

Интересният кръг в Англия завърши по интересен начин, след като Евертън си тръгна със зрелищна победа с 3:2 от гостуването си на Уест Бромич.

Още по-ценни бяха трите точки за "карамелите" и заради факта, че обърнаха съперника от изоставане с два гола.

В герой за Евертън се превърна Ромелу Лукаку, който вкара две от попаденията за своя тим в 56-ата и 84-ата минута и асистира за гола на Аруна Коне в 75-ата минута.

Преди това домакините бяха повели с попадения на Саидо Берахино в 41-ата и Крейг Доусън в 55-ата минута.

Така Евертън излезе на пето място във временното класиране с актив от 12 точки. Уест Бромич пък остава с 8 точки на 15-ата позиция.