Два бързи гола свършиха работата на Англия

Два бързи гола свършиха работата на Англия Снимка: Getty Images

Англия постигна втора победа в квалификациите за Евро 2024, след като се наложи с 2:0 над Украйна на "Уембли".

Два бързи гола към края на първото полувреме свършиха работа на "трите лъва", които се представиха убедително и не позволиха на съперника да застраши вратата на Джордан Пикфорд.

Голмайстор №1 на англичаните Хари Кейн откри в 37-ата минута, след като засече от въздуха центриране на Букайо Сака.

Три минути по-късно самият Сака покачи на 2:0 с много хубав удар отдалеч.

Малко след това Кейн пропусна да отбележи втория си гол.

След почивката Англия продължи да контролира мача и спокойно стигна до победата, а регистрира и още няколко пропуска.

Така тимът на Гарет Саутгейт оглавява класирането в своята група "C" с две победи от два мача.