Джеко стана герой за Интер срещу опашкар

Джеко стана герой за Интер срещу опашкар Снимка: Getty Images

Интер се поздрави с много трудна победа в Серия "А" с 2:1 у дома над опашкаря Венеция.

Победен гол на Един Джеко в последната минута донесе трите точки и позволи на шампионите да дръпнат с 5 пункта на върха в класирането.

Макар че бяха раздирани от проблеми заради зараза от коронавирус, гостите откриха резултата в 19-ата минута след удар с глава на Тома Анри.

Николо Барела изравни пет минути преди почивката с добавка.

През втората част натискът на "нерадзурите" даде резултат едва в 90-ата минута, когато Джеко се възползва от центриране на Дъмфрис и беше точен за крайното 2:1.

Така Интер събра 53 т. на първото място в класирането, следван от Милан с 48 и Наполи с 46.