Испания срещу Англия на финала на Европейското за младежи

Испания срещу Англия на финала на Европейското за младежи Снимка: Getty Images

Испания и Англия се класираха на финала на Европейското първенство за младежи до 21 г. и ще спорят за титлата на грузинска земя.

Двата фаворита нямаха проблеми в полуфиналните сблъсъци и разбиха своите съперници.

Първо Англия се наложи с 3:0 над Израел, и то без да покаже пълните си възможности.

По-късно Испания разгроми с 5:1 Украйна след обрат и също си осигури място във финала.

Украинците поведоха рано чрез Бондаренко, но допуснаха изравнителен гол на Абел Руис само 4 минути по-късно, а до 24-тата минута обратът вече беше пълен след попадение на Сансет.

През втората част Украйна тотално рухна и получи още три гола, а те можеха да бъдат и повече.

Финалът предстои в събота от 19:00 българско време.