Звезда на Ливърпул загубила съзнание при победата над Юнайтед

Звезда на Ливърпул загубила съзнание при победата над Юнайтед Снимка: Getty Images

Защитничката на Ливърпул Джема Бонър е загубила съзнание при въздушен двубой при победата на "червените" срещу Манчестър Юнайтед в неделя.

Инцидентът се е получил при борба за висока топка в наказателното поле на Ливърпул при победата на женския тим на мърсисайдци с 2:1 срещу "червените дяволи".

За разлика от мъжете на мърсисайдци, които не успяха да победят големия си съперник в неделя и завършиха наравно 0:0 на "Анфийлд", жените взеха дербито.

32-годишната Бонър обаче трябваше да бъде принудително извадена от игра, след като за кратко е загубила съзнание. Бранителката има и разкъсвания на част от лицевите мускули, обявиха от медицинския щаб на Ливърпул.

С успеха "червените" се изравниха по точки с четвъртия Манчестър Юнайтед - по 18. Лидер в класирането е Челси с 25, на три пред Сити и Арсенал.