ЦСКА преодоля Витоша и е на 1/4-финал за Купата

Али Соу влезе в игра в 65-ата минута на мястото на разочаровалия Мауридес и бързо заби два гола Снимка: CSKA.bg

ЦСКА не допусна изненади в осминафинала за Купата на България и отстрани Витоша с 3:1 на "Българска армия".

"Червените" отново не убедиха напълно с играта си, но си свършиха работата на терена и вече очакват съперника си на 1/4-финалите.

Рубен Пинто откри резултата в 14-ата минута с нисък удар от дистанция, а през първата част домакините се отчетоха и с няколко пропуска.

През второто полувреме два гола на Али Соу между 73-ата и 75-ата минута решиха всичко, като и в двата случая подаванията бяха на Кирил Десподов от левия фланг.

В 91-ата минута Милчев отбеляза почетния гол за Витоша.