Три греди и нова грешна стъпка за Левски в първенството

Три греди и нова грешна стъпка за Левски в първенството Снимка: Startphoto.bg

Левски допусна втора поредна грешна стъпка в efbet Лига и направи разочароващо 0:0 срещу Септември на националния стадион "Васил Левски".

Тимът на Станимир Стоилов доминираше тотално в мача, но нямаше достатъчно класа при последното отиграване и така и не се намери кой да отбележи във вратата на младия отбор на домакините.

"Сините" започнаха с пропуските още във втората минута и уцелиха общо три греди, като две от тях бяха на сметката на Уелтън.

Димитър Шейтанов пък спаси всичко възможно на вратата на Септември и отборът му се поздрави с точката.

Така след загубата от Славия и равния със Септември, Левски взе само точка от последните си два двубоя.

"Сините" остават на четвърта позиция в класирането, на 5 пункта зад лидера ЦСКА 1948, но и с два мача по-малко.