Холанд отговори лаконично на атаките на Рой Кийн

Ерлинг Холанд отговори лаконично на Рой Кийн, който неотдавна разкритикува сериозно голмайстора.

Головата машина на Манчестър Сити беше на познатото си ниво срещу Уулвърхемптън в събота и наниза 4 гола, а попаденията му във Висшата лига вече са 25 и най-вероятно той отново ще спечели голмайсторския приз в първенството.

Холанд има 7 гола в последните 4 мача в шампионата и води Сити към четвърта поредна шампионска титла.

Към края на март обаче норвежецът не беше толкова впечатляващ и навъртя пет "сухи" двубоя.

След равенството 0:0 срещу Арсенал легендарният Рой Кийн, който се изявява като анализатор, заяви, че Холанд понякога му изглежда почти като играч от Лига 2 (четвърта дивизия в Англия).

Оттогава обаче Холанд и Сити се представят по съвсем различен начин.

След звездното си представяне срещу Уулвс, нападателят беше помолен да коментира мнението на Кийн и отвърна: "Не ми пука особено за този човек, така че всичко е наред".

"Гражданите" трябва да спечелят още три мача, за да се поздравят с титлата, а следващият е гостуване на Фулъм в събота.