Класика за Юве на старта, Ди Мария откри сметката си

Ювентус победи Сасуоло с 3:0 у дома в първия си двубой през новия сезон в Серия "А". Анхел ди Мария - едно от новите звездни попълнения на "бианконерите", откри головата си сметка за италианския гранд, а другите две попадения бяха дело на Душан Влахович.

Ди Мария изведе Юве в 26-ата минута. Топката бе центрирана към аржентинеца, който стреля от воле и макар да не уцели топката по най-добрия начин, тя тупна коварно и прехвърли вратаря за 1:0.

В 41-вата минута Душан Влахович си изработи дузпа. Той овладя топката на границата на пеналта, при което първо бе задържан, а след това и препънат от Джан Марко Ферари и съдията посочи бялата точка, а сърбинът сам изпълни наказателния удар и вкара за 2:0.

В началото на второто полувреме Юве сложи точка на спора с трети гол. Ди Мария изведе Влахович около точката на дузпата и той, макар и с гръб към вратата, успя да се обърне и да вкара за 3:0.