Рецитал на Меси и Суарес за Интер Маями в МЛС (видео)

Рецитал на Меси и Суарес за Интер Маями в МЛС (видео) Снимка: Getty Images

Лионел Меси и Луис Суарес вкараха по две попадения за Интер Маями при разгрома с 5:0 над Орландо Сити.

Орландо бе завършил на втората позиция в Източната конференция и е сред претендентите за титлата този сезон, но бе тотално разпилян от Меси и компания.

Суарес даде аванс от два гола на "чаплите" още до 11-ата минута, след което асистира на Робърт Тейлър, който вкара за 3:0 преди да е изтекъл и половин час от мача.

С две бързи попадения в началото на втората част Лео Меси оформи крайното 5:0, като преди това през първата част бе ударил греда след прекрасно изпълнение на пряк свободен.

Така Интер има вече седем точки след три изиграни мача от началото на сезона в МЛС, докато Орландо остава със само точка, но след две срещи.