Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Селекционерът на Нигерия подаде оставка

Стивън Кеши подаде оставка като селекционер на Бразилия
Стивън Кеши подаде оставка като селекционер на Бразилия

Селекционерът на Нигерия Стивън Кеши подаде оставка след вчерашната загуба с 0:2 от Франция на осминафиналите на световното първенство в Бразилия.

Предполага се, че още преди началото на турнира Кеши е заявил на шефовете на нигерийския футбол, че ще се оттегли веднага, след като тимът приключи участието си на световните финали.

През миналото лято Кеши пак се оттегли от поста - веднага след турнира за Купата на Конфедерациите, но малко по-късно се върна на поста, за да води тима в квалификациите и в Бразилия.

Веднага след мача оттеглянето си от националния отбор на Нигерия пък обяви Джоузеф Йобо, който си вкара автогол в своя мач №100 за страната. Другото попадение за Франция отбеляза Пол Погба.

Добави ни в предпочитани източници в Google

Седмичен бюлетин

Задоволи любопитството си по най-удобния начин — най-интересните статии директно в пощата ти.

Без спам. Можеш да се отпишеш по всяко време.


Най-четените