Дейвид Бекъм: Можем да отстраним Барселона

Бекъм похвали ПСЖ след мача Снимка: Getty Images
Бекъм похвали ПСЖ след мача

Дейвид Бекъм е уверен, че с играта, която ПСЖ демонстрира срещу Барселона снощи, тимът му може да отстрани каталунците и да продължи в Шампионската лига. ПСЖ стигна до 2:2 у дома срещу Барселона у дома, като гостите поведоха с 1:0, но загубиха Лионел Меси на почивката заради контузия.

„Смятам, че равенството беше напълно заслужено - обясни Бекъм пред ITV. - Още преди мача ни беше ясно, че ще е много трудно, Барселона постоянно контролира топката, съперникът ни беше много силен и наистина игра силно.

„През първото полувреме, особено в първите 10 минути ние имахме много добри шансове да вкараме, ако бяхме оползотворили само един от тях, мачът щеше да се развие по различен начин. Но първият гол беше за Барселона и след това започна голямата битка.

„Смятам, че имаме шансове за гостуването, можем да постигнем резултата, който ни трябва и да продължим напред.

„Много съм доволен, че започнах като титуляр, беше страхотно, а това показва, че мениджърът има вяра в мен.  Надявам се, че Меси ще се оправи бързо и скоро ще е пак на терена."