Египет започна защитата на титлата си с победа

Египет започна защитата на титлата си с победа Снимка: Бгнес

Победителят от последното издание на турнира за Купата на Африканските нации - Египет започна защитата на титлата си с победа с 3:1 срещу Нигерия.

В първия мач от група „С" „фараоните" достигнаха до успеха с попадения на Емад Мотеаб, Ахмед Хасан и Мохамед Наги Гедо. За „суперорлите" точен беше Чинеду Обаси.

В другия мач от групата Мозамбик завърши наравно 2:2 с тима на Бенин

Бенин поведе с 2:0 след попадения на Отомойоси от дузпа в 15-ата минута и автогол на Кан в 20-ата минута. Мозамбик изравни след голове на Лобо в 29-ата и Гонсалвеш в 54-ата минута. В състава на Бенин 64 минути игра футболистът на Локомотив (Пд) Фелисиен Сингбо.