Рединг: Торес беше в чиста засада!

Мениджърът на Рединг Брайън Макдермът бе възмутен от съдийството при снощната загуба на отбора си с 2:4 като гост на Челси.

Според специалиста Фернандо Торес е отбелязал гола си за 3:2 в 81-ата минута от чиста засада - твърдение, което се потвърждава напълно и от видеозаписа на срещата.

Новакът във Висшата лига поведе на именития си съперник с 2:1 през първото полувреме, а към момента на гола на испанеца срещата вървеше към равенство, когато се стигна до грешката на рефера.

Така европейските клубни шампиони поведоха, а в добавеното време и реализираха още едно попадение в изтегления мач от III кръг, който се игра вчера заради предстоящия идния петък мач за Суперкупата на Европа срещу Атлетико (Мадрид).

„Не заслужавахме да загубим, а преди този гол дори си мислех, че можем и да победим", коментира Макдермът.

„Убеден съм, че страничният съдия сбърка в преценката си. Явно той имаше лоша вечер, което за съжаление направи вечерта лоша и за нас. Имаше чиста засада, което е много разочароващо", изрази съжалението си мениджърът.