Невероятно шоу, но без победител между Фюри и Уайлдър!

Фюри на два пъти бе повалян, но се изправяше.

Дионтей Уайлдър и Тайсън Фюри изиграха паметен мач в Лос Анджелис. На два пъти Бронзовия бомбардировач прати в нокдаун линейния шампион, а британезът изглеждаше блестящ в боксовите си умения и сякаш е спечелил по точки.

Не обаче така мислеха съдиите, които отсъдиха противоречиво равенство - 115:111 за Уайлдър, 114:110 за Фюри и 113:113.

09:32ОГРАБИХА ЛИ ФЮРИ В ЕЛ ЕЙ?

Няма как да има по-голямо разминаване в мненията на тримата съдии до ринга, като любопитното е, че англичанин отсъди въпросното 113:113 и лиши сънародника си от това, което мнозина определиха за заслужена негова победа.

Тайсън беше много солиден от самото начало на мача и имаше предимство в рундовете.

Умората обаче си каза думата и в 9-ия, по-малко от минута след началото, Фюри беше повален в нокдаун. Той изчака съдията да му изброи до 9, преди да продължи.

Драмата обаче тепърва предстоеше.

Фюри започна последния рунд с мисълта, че е на няколко минути от победата. Прекрасна комбинация дясно и ляво кроше обаче го прати на земята за втори път.

В продължение на няколко секунди изглеждаше, че е безпомощен, но британецът се изправи отново в края на отброяването.

След последния гонг Тайсън Фюри започна да празнува, а двамата се прегърнаха и британецът дълго говори нещо на съперника.

Радостта на Циганския крал обаче беше прибързана и в крайна сметка се оказа, че няма победител.

Двамата шампиони все още са непобедени - Уайлдър вече е със статистика 40-0-1 (39 КО), а Фюри има 27 победи, 0 загуби, 1 равенство и 19 нокаута.