Магията на Роналдо не е оправдание за несъстоятелния Ювентус: 5 извода след Юве - Реал 0:3

Големият сблъсък на четвъртфиналите в Шампионската лига се оказа неособено оспорван. И беше решен още след първия мач.

Реал Мадрид преби Ювентус с 3:0 като гост и отказа шампиона на Италия от всякакви мисли за продължаване напред.

"Старата госпожа" не показа, че има класата да отмъсти на съперника за поражението с 1:4 в миналогодишния финал в Лигата. Тъкмо обратното, стигна се до сходен развой, отново с два гола на Кристиано Роналдо и отново с напълно безпомощен към края на мача Юве, останал и с човек по-малко.

Този път Роналдо откри още в третата минута покрай неориентираната защита в бяло-черно.

През второто полувреме стадионът онемя заради изключителната задна ножица на Роналдо за 2:0, за която ще се говори с десетилетия.

Почти веднага след това Пауло Дибала си изкара втори жълт картон и съвсем довърши Ювентус, а не след дълго Марсело вкара и трети гол във вратата на Буфон.

Може ли някой да спре този Реал в турнира, защо "бианконерите" рухнаха така безславно и кои са поредните рекорди, записани от Роналдо?

Вижте в галерията с 5 извода от Ювентус - Реал Мадрид 0:3.