Скандал между Бензема и Винисиус: Не му подавайте, кълна се, че той играе срещу нас! (видео) Снимка: Getty Images

Огромен скандал е на път да се разрази в Реал Мадрид заради думи на Карим Бензема по адрес на съотборника му Винисиус Жуниор на почивката на двубоя срещу Борусия Мьонхенгладбах от Шампионската лига.

Френската телевизия Telefoot пусна прелюбопитни кадри от тунела преди началото на второто полувреме, на които се вижда как Бензема казва на друг свой съотборник - Ферлан Менди, да не се подава топката към Винисиус.

"Той прави, каквото си иска. Не му подавайте, братко. Кълна се, че той играе срещу нас", казва Бензема на Менди по адрес на бразилеца.

Любопитното е, че според статистиката за второто полувреме, Менди е подал на Винисиус само три пъти. Бразилецът бе заменен в 70-ата минута, като на негово място се появи Еден Азар.

Реал стигна до измъчено равенство 2:2 в гостуването си в Мьонхенгладбах, след като изоставаше с 0:2 до 87-ата минута. "Кралете" си тръгнаха с точката, благодарение на късни голове на Бензема и Каземиро.

Тимът на Зинедин Зидан се намира на последното място в група В със само една точка от първите два мача. Интер и Борусия са с по две, а Шахтьор Донецк е изненадващият лидер в групата с четири след победата с 3:2 над Реал на "Сантяго Бернабеу" на старта и равенството 0:0 срещу Интер у дома във втория кръг от груповата фаза.