Компилация показва как Погба тотално разнищи Милан след включването си (видео)

Компилация показва как Погба тотално разнищи Милан след включването си (видео) Снимка: Getty Images

Влизането на Пол Погба след почивката беше решаващият момент в сблъсъка от Лига Европа между Милан и Манчестър Юнайтед снощи.

Французинът не само отбеляза победния гол за успеха с 1:0, който класира "червените дяволи", но и тотално промени облика на тима си и разнищи съперниковите играчи.

Компилация с изявите на халфа показва впечатляващата му доминация над футболистите на Милан във физически и технически план.

Погба замени Маркъс Рашфорд на почивката и само три минути след подновяването на играта отбеляза победния гол.

Оле Гунар Солскяер го пусна в лявата страна на полузащитата, където той тотално изтормози неопитния Пиер Калулу. Стефано Пиоли реагира в 65-ата минута и замени 20-годишния десен бек, но вече беше твърде късно.

Пол Погба беше контузен от февруари и след мача Солскяер разкри, че е бил в състояние да изиграе само 45 минути.

Завръщането му в халфовата линия на Юнайтед може да даде сериозен тласък на отбора, който преследва първи трофей от 4 години насам.

28-годишният Погба прави силен сезон и феновете се надяват да задържи нивото си до края на кампанията.