Стоичков и Роберто Карлош победиха Роналдиньо в шоу с 22 гола (видео)

Стоичков и Роберто Карлош победиха Роналдиньо в шоу с 22 гола (видео) Снимка: Facebook

Българската легенда Христо Стоичков взе участие в демонстративния мач The Beautiful Game, в който премериха сили отборите на бразилските футболни икони Роберто Карлош и Роналдиньо.

Двубоят, изигран на стадиона на Интер Маями, предложи голямо шоу с общо 22 гола, а тимът на Роберто Карлош победи с 12:10.

Стоичков се появи на терена като резерва за победителите и асистира за гола на бившата звезда на NBA Стив Наш за 8:4.

На полувремето резултатът беше 8:5, а през втората част бяха отбелязани още девет гола.

В състава на Роберто Карлош бяха звезди от миналото и настоящето като Ривалдо, Кафу, Нани, Давид Трезеге, Едер Милитао, Артуро Видал, Карлос Валдерама, Алфонсо Дейвис, Фалкао и Нани.

В тима на Роналдиньо пък играха Патрик Клуйверт, Пол Погба, Пауло Дибала, Блейз Матюиди, Алдаир и Рене Игита.

Една от звездите на Реал Мадрид Винисиус Жуниор игра по едно полувреме и за двата отбора.