Локо София и гредите спряха победната серия на ЦСКА

Локо София и гредите спряха победната серия на ЦСКА Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА не успя да продължи победната си серия и завърши 0:0 с Локомотив София на "Българска армия" в мач от 17-ия кръг на efbet Лига.

След пет поредни победи, "армейците" не успяха да надделеят в столичния сблъсък, след като удариха две греди и създадоха достатъчно положения да стигнат до трите точки.

Маурисио Гарсес нацели страничната греда към края на първото полувреме, а след почивката гредата спря и Махмутович при удар с глава.

Любенов пък спаси изстрел на Бисмарк Чарлс три минути преди края.

"Железничарите" обаче също могат да съжаляват за един пропуск на Илия Димитров, който не уцели вратата от чиста позиция в 68-ата минута.

В петата минута на добавеното време домакините поискаха дузпа, но разглеждането с ВАР не откри нищо нередно и срещата остана без голове.

ЦСКА все още е начело в класирането с 41 т. и води с 6 на втория Лудогорец.

Разградчани обаче имат три мача по-малко.