Рекорд! Отново един гол стигна на ЦСКА, за да си върне лидерската позиция

Рекорд! Отново един гол стигна на ЦСКА, за да си върне лидерската позиция Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА постави рекорд с десета поредна победа като гост и надделя над Пирин с любимия си резултат този сезон - 1:0.

Голът на Браян Морено в края на първата част върна "армейците" на първата позиция в класирането на две точки над Лудогорец.

Попадението дойде след центриране по земя на Иван Турицов отдясно.

Гостите пропуснаха да си решат мача с още голове и през втората част и Густаво Бусато трябваше да прави още едно ключово спасяване през кампанията - срещу останалия очи в очи с него Кондраков.

За първи път в историята на родния елит един отбор успява да спечели десет поредни победи в гостувания.

В класирането ЦСКА събра 67 т. срещу 65 на Лудогорец, а в следващия кръг конкурентите за титлата излизат в директен сблъсък един срещу друг.