ЦСКА с втори пореден неуспех при Ел Маестро

ЦСКА с втори пореден неуспех при Ел Маестро Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА записа втори пореден неуспех при новия старши треньор Нестор Ел Маестро и стигна само до 1:1 срещу Славия на "Българска армия".

След като отпаднаха от Европа с конфузното 0:4 срещу Сепси, днес "армейците" отново играха слабо и губеха в резултата до 82-рата минута.

В 76-ата Славия откри чрез Галин Иванов, който засече остро центриране отляво.

6 минути по-късно Лазар Туфегджич изравни с плонж и удар с глава след центриране на Хайнц.

Самият Тобиас Хайнц можеше да донесе пълния обрат за домакините в добавеното време, но топовният му изстрел мина малко встрани.

Така в първите си три мача от шампионата, ЦСКА записа една победа и две равенства.

В следващия кръг на тима предстои дерби с Лудогорец.