Борнемут се срина срещу Арсенал

Попаденията за „артилеристите“ вкараха Алексис Санчес, който се разписа на два пъти, и Тио Уолкът Снимка: getty

Арсенал победи с 3:1 като домакин Борнемут във Висшата лига. Попаденията за „артилеристите“ вкараха Алексис Санчес, който се разписа на два пъти, и Тио Уолкът. За гостите от отбеляза Калъм Уилсън.

В 12-ата минута Стийв Куук опита да върне топката на вратаря, но пасът се оказа отличен за Алексис Санчес, който по се възползва от подаръка и изведе „топчиите“ напред.

В 23-ата минута Начо Монреал фаулира Калъм Уилсън в наказателното поле и Борнемут получи правото да изпълни 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Уилсън и реализира.

През втората част Уолкът отново даде преднина на Арсенал в 53-ата минута, а крайният резултат оформи Санчес в последните минути.