Дибала вкара и напусна разплакан при победа на Юве

Дибала вкара и напусна разплакан при победа на Юве Снимка: Getty Images

Ювентус се пребори за едва втори успех от началото на сезона в Серия "А" и победи Сампдория с 3:2 у дома.

Така "бианконерите" се изкачиха до деветото място в класирането с 8 т., но остават на още 8 от върха, където в момента е Милан.

Срещу Сампдория Юве показа добра игра в началото и откри още в 10-ата минута с майсторски удар от въздуха на Пауло Дибала.

Малко по-късно обаче Дибала се контузи и прие тежко случилото се, като напусна терена разплакан.

Две минути преди почивката Леонардо Бонучи вкара дузпа, отсъдена за игра с ръка, и домакините увеличиха преднината си, но само минута по-късно Мая Йошида намали за Сампдория с глава.

През втората част резервата на Дибала Деян Кулушевски асистира, а Мануел Локатели отбеляза дебютния си гол за Ювентус за 3:1.

7 минути преди края обаче Антонио Кандрева намали на 2:3 и Юве трябваше да се отбранява и да бави времето до последно, за да удържи победата.