Меси се контузи при разгром на Интер Маями срещу последния

Меси се контузи при разгром на Интер Маями срещу последния Снимка: Getty Images

Лионел Меси получи травма и бе принудително заменен още през първото полувреме при разгромната победа на Интер Маями с 4:0 над последния Торонто.

Аржентинецът се завърна в състава на "чаплите", след като пропусна два мача заради паузата за националните отбори. Меси обаче поиска смяна още в 37-ата минута, а всички четири гола за Интер паднаха след смяната му.

Факундо Фариас откри резултата в добавеното време на първата част, а през втората Робърт Тейлър, който влезе на мястото на Меси, се отчете с два, а още един добави Бенджамин Кремаски.

След мача наставникът на Маями Тата Мартино каза, че Меси ще пропусне следващия двубой на тима - срещу Орландо в неделя, след като му се е обадила стара травма.

Успехът отново върна Интер Маями на 13-ата позиция в класирането на Източната конференция, докато Торонто продължава да заема последното място.