Тотнъм водеше цял мач, но изпусна победата

Тотнъм водеше цял мач, но изпусна победата Снимка: Getty Images

Тотнъм изпусна победата при гостуването на Уулвърхемптън в късния мач от деня във Висшата лига на "Молиню".

Спърс откриха резултата в самото начало и водеха почти през цялото време, но допуснаха късно изравняване от статично положение.

Танги Ндомбеле вкара в първата минута с хубав шут от границата на наказателното поле, но после Жозе Моуриньо остана верен на обичайната си тактика и се задоволи единствено да изчаква атаките на противника.

Тотнъм изобщо не затрудни Руи Патрисио през втората част, а усилията на Уулвс да се върне в мача бяха възнаградени в 86-ата минута.

Роман Сес засече центриране от корнер на близката греда и резултатът стана 1:1, а до края домакините продължиха да атакуват, но Фабио Силва не успя да нанесе решаващ удар с глава от добра позиция.

В класирането Тотнъм е на пето място с 26 т., на 6 от лидера Ливърпул.