Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Юнайтед - Ливърпул и още футболни дербита в неделя

Юнайтед - Ливърпул и още футболни дербита в неделя

Спортът по телевизията днес, 17 март:

09:45 Ски алпийски дисциплини: СК в Заалбах Хинтерглем, гиг. слалом (жени), Евроспорт

10:20 Северна комбинация: Световна купа в Трондхайм (жени), Евроспорт 2

11:15 Ски алпийски дисциплини: СК в Заалбах Хинтерглем, слалом (мъже), Евроспорт

12:45 Крумовград - Пирин, Диема Спорт

13:05 Северна комбинация: СK в Трондхайм, голяма шанца (мъже), Евроспорт 2

13:30 Ювентус - Дженоа, Ринг

14:00 Брест - Лил, Диема Спорт 2

14:30 Хамбургер - Веен Вийсбаден, Нова Спорт

14:45 ФА Къп: Челси - Лестър Сити, Диема Спорт 3

15:00 Севиля - Селта, MAX Sport 4 HD

15:15 Ски бягане: СК във Фалун, масов старт на 20 км (мъже), Евроспорт

15:15 Хебър - Арда, Диема Спорт

15:30 Колоездене: Трофео Алфредо Бинда (жени), Евроспорт 2

16:15 Ски полети: Световна купа във Викерсунд (мъже), Евроспорт

16:30 Фрайбург - Байер Леверкузен, Нова Спорт

17:00 Лийдс Юнайтед - Милуол, Диема Спорт 3

17:30 ФА Къп: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, Диема Спорт 2

15:30 Хееренвеен - Фейенорд, MAX Sport 1 HD

16:00 Верона - Милан, MAX Sport 3 HD

17:15 Виляреал - Валенсия, MAX Sport 4 HD

17:45 ЦСКА - Ботев Пловдив, Диема Спорт

17:45 Спарта Ротердам - Аякс, MAX Sport 1 HD

18:00 Баскетбол: Купа на България, финал, MAX Sport 2 HD

18:30 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите, Евроспорт 2

18:30 Борусия Дортмунд - Айнтрахт, Нова Спорт

19:00 Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт (жени), Евроспорт

19:00 Рома - Сасуоло, MAX Sport 3 HD

19:00 НБА: Милуоки Бъкс - Финикс Сънс, Диема Спорт 3

19:00 Аталанта - Фиорентина, Ринг.бг

19:30 Райо Валекано - Бетис, MAX Sport 4 HD

21:00 Каза Пиа - Бенфика, Ринг.бг

21:00 ПСВ Айндховен - Твенте, MAX Sport 1 HD

21:30 НБА: Далас Маверикс - Денвър Нъгетс, Диема Спорт

21:30 Nascar Cup Series: Състезание в Бристол, MAX Sport 2 HD

21:45 Интер - Наполи, MAX Sport 3 HD

21:45 Монпелие - Пари Сен Жермен, Диема Спорт 3

22:00 Атлетико Мадрид - Барселона, MAX Sport 4 HD

22:30 Спортинг Лисабон - Боавища, Ринг.бг

23:00 Тенис: Индиън Уелс, финал, MAX Sport 1 HD

23:05 Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт (мъже), Евроспорт





 

Най-четените