Ювентус прекрати тежката серия с класическа победа

Ювентус прекрати тежката серия с класическа победа Снимка: Getty Images

Ювентус победи Болоня с 3:0 у дома и сложи край на серията си от три поредни мача без победа в калчото.

Филип Костич, Душан Влахович и Аркадиуш Милик отбелязаха головете, с които Юве даде знак, че излиза от кризата и че ще диша малко по-спокойно след тежките последни седмици.

Влахович асистира на сънародника си Костич за първото попадение в 24-тата минута, а след почивката самият нападател направи 2:0 с глава след лоша намеса на вратаря Скорупски.

Милик се отчете с два пропуска, но вкара красив гол за 3:0 и вече има три попадения в Серия "А" този сезон.

Въпреки победата, "Старата госпожа" остава далеч от челните места и е на осмата позиция с 13 т., на 7 зад лидера Наполи.