Голово шоу между ЦСКА и Крумовград. "Червените" изпуснаха дузпа и победата

Голово шоу между ЦСКА и Крумовград. "Червените" изпуснаха дузпа и победата Снимка: start-photo.bg

ЦСКА не успя да победи последния в челната шестица Крумовград след зрелищно 2:2 на националния стадион "Васил Левски".

Това е трети пореден мач без победа за тима на Стамен Белчев след загубите от Ботев Пловдив на полуфинала за Купата на България и тази от Лудогорец в Разград за първенство.

Крумовград откри резултата чрез Патрик още в третата минута, но в 29-ата Линдсет изравни за "червените". В Края на полувремето норвежецът изпусна дузпа, пропускайки да осъществи пълен обрат в резултата.

Матиас Фаетон все пак вкара втори гол за ЦСКА малко след почивката, засичайки топката с глава след хубаво центриране от Скаршем отдясно. Секунди по-късно самият Скаршем имаше шанс да се разпише, но след рикошет ударът му срещна страничната греда.

В 55-ата Патрик вкара втория си гол в мача. Изпуснат от Крисиян Петров, бразилецът излезе очи в очи с Бусато и безпроблемно го преодоля.

Девет минути преди края Скаршем излезе на стрелкова позиция и стреля от воле, но прати топката право в тялото на Георгиев.

Точката изкачва ЦСКА временно на втората позиция с 67 точки - на една пред Черно море, който е с мач по-малко. Крумовград пък остава непобеден от началото на годината и остава шести с 49 пункта.