Роналдо с гол в Шампионската лига, тимът му е в топ 8

Роналдо с гол в Шампионската лига, тимът му е в топ 8 Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо вкара един от головете за Ал-Насър, който се наложи над Ал Фейха с 2:0 в мач реванш от фазата на осминафиналите на азиатската Шампионска лига.

По този начин КР7 и компания продължават към четвъртфиналите на надпреварата, след като именно с гол на португалеца победиха същия съперник с 1:0 като гост в първия двубой.

Отавио даде аванс на Ал-Насър в 17-ата минута на двубоя след асистенция на Абдула Ал Хайбари, а Кристиано Роналдо сложи окончателно точката на спора между двата тима с гол в 86-ата минута.

Първоначално имаше съмнения около редовността на попадението, но след преразглеждане на ситуацията чрез системата VAR съдията официално посочи центъра.

Ал Аин е съперник на Кристиано и сие по пътя към полуфиналите.