Юве се провали и срещу отбора на Берлускони, Ди Мария изгонен

Юве се провали и срещу отбора на Берлускони, Ди Мария изгонен Снимка: Getty Images

Ювентус затъна в още по-тежка криза, след като отстъпи с 0:1 при гостуването на новака в Серия "А" Монца в седмия кръг на Серия "А".

За притежавания от Силвио Берлускони тим това беше първа победа от началото на сезона и първа въобще в италианския елит.

Тя дойде с гол на резервата Кристиан Гюткяер в 74-тата минута след центриране на Чиурия.

Цяло второ полувреме Юве игра с човек по-малко заради червения картон на Анхел Ди Мария малко преди почивката.

Аржентинецът се издъни и в момент на гняв удари с лакът Армандо Ицо, след което директно беше изгонен от съдията.

И преди това "бианконерите" играеха разочароващо и още повече разклатиха стола на треньора Масимилиано Алегри.

Българският защитник Валентин Антов отново остана неизползвана резерва за Монца.

"Старата госпожа" е чак на осмо място в класирането с 10 т., докато Монца има 4 и е 18-и.