Вундеркинд спаси Юнайтед

Янужай дебютира като титуляр във Висшата лига и заби два невероятни гола, за да спаси от загуба Юнайтед.

Манчестър Юнайтед стъпи на крака с обрат - 2:1 на терена на Съндърланд. 18-годишният суперталант Аднан Янужай спаси шампионите на Висшата лига с два прекрасни гола през второто полувреме в първия си мач като титуляр за "червените дяволи".

Янужай е белгиец от албански произход, когото Юнайтед привлече преди 2 години от Андерлехт.

Вундеркиндът вкара първо с десния крак за 1:1, след като домакините поведоха рано с гол на Крейг Гарднър. В 62-рата минута Янужай наниза невероятно попадение с левачката - 2:1 с два гола-красавци!

Победата дава въздух на Дейвид Мойс, мениджърът на Юнайтед, след тежкия старт на първия му сезон в клуба. Първенецът има вече 10 точки.