Реал се измъкна от блатото след голов трилър срещу Интер

Реал се измъкна от блатото след голов трилър срещу Интер Снимка: Getty Images

Реал Мадрид победи Интер с 3:2 в драматичен мач от група B на Шампионската лига.

На стадион "Алфредо ди Стефано" домакините извоюваха първата си победа в турнира този сезон, след като бяха взели само точка от първите си два мача.

Домакините дръпнаха с два бързи гола през първата част. Първо Карим Бензема се възползва от лошо връщане на Хакими към вратаря, открадна топката и откри за Реал. Не след дълго Серхио Рамос с глава след корнер удвои.

Само три минути по-късно обаче, Интер се върна в мача с гол на Лаутаро Мартинес след брилянтна асистенция на Барела с пета.

След почивката Иван Перишич изравни, но в 80-ата минута Родриго отново изведе Реал напред с неспасяем удар от наказателното поле.

Попадението на Родриго се оказа победно и с него Кралския клуб събра 4 т. на второто място в групата.

4 т. има и Шахтьор, който по-рано днес беше разгромен с 6:0 от Борусия Мьонхенгладбах. Германците поведоха в таблицата с 5 т., а Интер е на дъното с 2 и е притиснат до стената.