Топ английски съдия извади червен картон по погрешка в Шампионската лига (видео)

Един от топ английските рефери - Антъни Тейлър, допусна сериозна грешка в двубоя между Динамо Киев и Бенфика в Шампионската лига, но бързо се усети и я поправи.

Десетина минути преди края на двубоя, който завърши при нулево равенство, Тейлър извади жълт картон на халфа на Динамо Денис Гармаш, след което му показа и картона с червен цвят.

42-годишният Тейлър се бе объркал и явно не знаеше, че това е първи картон за Гармаш и той не е получавал друг жълт преди това.

След кратки протести от халфа и съотборниците му английският съдия промени решението си и остави 31-годишния полузащитник на терена за заключителните минути.

Динамо и Бенфика са в една група с Байерн Мюнхен и Барселона. В другия мач от групата, който беше и гвоздеят в програмата за вторник, баварците взеха комфортна победа с 3:0 в гостуването си на "Камп Ноу".