Фамозен гол не стигна на Левски за победа при завръщането на Стоилов

Фамозен гол не стигна на Левски за победа при завръщането на Стоилов Снимка: Lap.bg

Станимир Стоилов направи повторен дебют на треньорския пост в Левски с равенство 2:2 в гостуването на Локомотив Пловдив.

Срещата от седмия кръг на efbet Лига предложи доста интересни моменти и двата тима има защо да съжаляват, че не взеха трите точки.

В началото Локо имаше претенции за дузпа срещу Карагарен, но те не бяха уважени.

В 37-ата минута Борислав Цонев откри за "сините" след добавка отблизо, а попадението беше дълго разглеждано с ВАР заради съмнения за нарушение на голмайстора.

Съдиите обаче правилно признаха гола.

През втората част домакините играха по-добре и в 73-тата минута изравниха чрез Георги Минчев, след като защитата на Левски и вратарят Николай Михайлов действаха неадекватно при подаване успоредно на голлинията.

Само две минути по-късно Левски отново поведе с най-красивото изпълнение в мача - топовен изстрел на Георги Миланов на скорост извън наказателното поле.

Радостта на гостите беше кратка, тъй като в 79-ата минута Димитър Илиев изравни и така зрителите на "Лаута" видяха 3 гола в рамките на 6 минути.

В 90-ата минута капитанът Илиев удари гредата и пропусна да донесе победата на Локо.

Със спечелената точка Левски е на девето място със 7 пункта, докато Локо остава последен в класирането с 3 т.