Македонци разгромиха с пет гола младежкия национален отбор

Македонци разгромиха с пет гола младежкия национален отбор Снимка: Facebook / Team Bulgaria

Младежкият национален отбор на България отнесе разгром с пет гола в края на приятелския турнир "Анталия Къп" в Турция.

Играчите на Александър Димитров загубиха с 1:5 от младежите на Северна Македония и така хвърлиха сянка върху добрите впечатления, които оставиха в предишните мачове.

В първите си срещи България записа хубави победи над Украйна и Казахстан, но днес определено и късметът обърна гръб на нашите.

Крайният резултат срещу македонците е донякъде нелогичен, като съперникът вкара всичките си положения, а българите не се възползваха от териториалното си превъзходство през голяма част от игровото време.

В 10-ата минута Северна Македония използва грешка на вратаря Светослав Вуцов, за да излезе напред в резултата, а след 30 минути игра удвои.

Веднага след почивката нашите се върнаха в мача с попадение на Доминик Янков, но после вместо да изравнят, допуснаха нови три гола след сериозни грешки в отбрана.

Така равносметката за България от "Анталия Къп" е две победи и една тежка загуба.