Резерви ли ще добутат Реал до титлата? 5 извода след равния с Атлетико

Реал Мадрид беше на 5 минути от победата в мадридското дерби срещу Атлетико, но Антоан Гризман изравни в 85-ата минута за крайното 1:1.

Резултатът можеше да направи битката за титлата още по-драматична до края, ако по-късно отборът на Барселона не се беше сгромолясал с 0:2 в гостуването на Малага.

Сега Реал все още има преднина от 3 точки пред Барселона, но и мач по-малко, а между двата тима предстои Ел Класико на 23 април.

„Белия балет" има за какво да съжалява във вчерашното дерби, в което изглеждаше, че игровото предимство по-често е на тяхна страна.

Но тимът на Зинедин Зидан все още държи всичко в ръцете си и макар че звездите в нападението са далеч от най-добрата си форма, футболистите с по-малко игрови минути продължават да носят точки на Реал.

Какво още научихме от мадридското дерби? Вижте в галерията 5 извода след Реал-Атлетико 1:1.