Нова издънка за ПСЖ във Франция

Нова издънка за ПСЖ във Франция Снимка: Getty Images

Пари Сен Жермен допусна втора загуба в последните три кръга на Лига 1, след като загуби с 0:1 във визитата си на Рен.

Единственото попадение в мача падна в 65-ата минута. Автор на победният гол за домакините бе капитанът Хамари Траоре след хубав пас на Адриен Труфер, който хвана защитата на ПСЖ неподготвена.

Малко след гола Килиан Мбапе бе изведен сам срещу вратаря на Рен, но стреля високо над вратата.

Другото добро положение за гостите дойде малко след почивката, когато удар на Данило бе спасен по брилянтен начин от Манданда.

На терена за ПСЖ бяха и тримата от магическото трио МНМ: Лионел Меси, Неймар и Мбапе, но това не помогна на столичани.

Тимът на Кристоф Галтие продължава да бъде начело с 47 точки, но вече само на три пред втория Ланс. Победата пък изравни Рен с четвъртия Монако - по 37 т.

Тагове: рен, псж