С помощ от ВАР Юнайтед остана в битката за топ 4

С помощ от ВАР Юнайтед остана в битката за топ 4 Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед остава изключително близо до топ 4 във Висшата лига след трудна победа с 2:0 като гост на Кристъл Палас.

Маркъс Рашфорд в 45-ата и Антони Марсиал в 78-ата минута отбелязаха головете, с които "червените дяволи" отново се изравниха с четвъртия в класирането Лестър.

Палас игра силно и беше равностоен, а най-спорният момент беше в 55-ата минута при 1:0, когато гол на домакините беше отменен.

ВАР видя невероятно тънка засада на Джордан Аю след паса на Заха и така Кристъл Палас беше лишен от изравнително попадение.

Два кръга преди края Юнайтед е пети с 62 точки, колкото има и Лестър. В последния кръг двата тима се изправят един срещу друг на "Кинг Пауър".