Силен Ювентус триумфира в дербито с два гола на Влахович

Силен Ювентус триумфира в дербито с два гола на Влахович Снимка: Getty Images

Ювентус направи отличен мач на свой терен и победи Лацио с 3:1 в едно от дербитата на четвъртия кръг на Серия "А".

С два гола на Душан Влахович "старата госпожа" стигна до успеха и поне временно се изкачи на върха в класирането с 10 т. - една пред Милан и Интер, които играят един срещу друг по-късно днес.

Влахович откри резултата от воле в 10-ата минута, а Федерико Киеза удвои в 26-ата.

След почивката Луис Алберто върна един гол за Лацио, но само три минути по-късно Влахович отново блесна със страхотно индивидуално изпълнение за 3:1.

В следващия кръг Ювентус е гост на Сасуоло.

Лацио пък е домакин на Монца и ще опита да надмогне слабия си старт с три загуби от 4 мача.