ЦСКА измъкна още една минимална победа в Пловдив

ЦСКА измъкна още една минимална победа в Пловдив Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА се пребори за още една трудна победа в efbet Лига и надделя с 1:0 в гостуването на Локомотив Пловдив.

Гол на Лазар Туфегджич в 28-ата минута донесе успеха на "армейците" и те постигнаха нова минимална победа при визита в Пловдив в рамките на последните две седмици.

Туфегджич вкара, след като засече на празна врата подаване на Иван Турицов отдясно.

Локомотив организира немалко атаки и отправи доста повече удари от съперника си, но не показа никаква ефективност в атака.

В 80-ата минута Мено Кох пострада при тежък сблъсък с Евандро и се наложи да напусне терена. Саша Илич обаче нямаше право на повече смени и се наложи гостите да доиграят с 10 души.

С човек по-малко ЦСКА удържа победата, след като Бусато направи още едно спасяване, а Боруков не уцели вратата с глава.

"Червените" използваха всеки шанс, за да бавят времето и постигнаха своето - дръпнаха с 5 т. на върха пред втория Лудогорец.

Разградчани обаче са с два мача по-малко.

За ЦСКА това е пета поредна победа в първенството, като 4 от тях дойдоха при гостувания.