Кошмарът на Погба продължава, но Юве постигна голямата цел

Кошмарът на Погба продължава, но Юве постигна голямата цел Снимка: Getty Images

Ювентус си подсигури мястото в топ 4 на Серия "А" с важна победа с 2:0 над Кремонезе на свой терен.

Успехът над предпоследния беше задължителен за "бианконерите", които на практика вече няма как да бъдат изместени от челната четворка, даваща право на участие в Шампионската лига.

Отборът на Макс Алегри води с 8 т. пред петия Милан три кръга преди края благодарение на два гола през втората част.

Николо Фаджоли отбеляза красиво попадение в 55-ата минута със силен изстрел след пробив на Киеза отляво.

Бремер с глава подпечата победата, която пък съвсем стопи шансовете на гостите да се спасят от изпадане.

За Юве обаче имаше и лоша новина и тя е поредната контузия на Пол Погба.

Французинът почувства болки и се наложи да бъде сменен още в 24-тата минута, когато напусна със сълзи на очи.