Меси блестя за Интер при гостуването на Галакси

Лионел Меси донесе точката на тима си Интер Маями при гостуването на ЛА Галакси в Мейджър лигата на САЩ. Мачът завърше 1:1, а аржентинецът се разписа във втората минута на добавеното време.

Лео тръгна през центъра в отбраната на домакините, размени два пъти топката с Жорди Алба с бързи и остри подавания по земя, за да бъде тя върната към него от левия бранител пред вратата, след което се оплете в мрежата.

Интер бе изостанал с гол на Деян Йовелич в 75-ата минута, но суперзвездата на отбора не позволи да се стигне до поражение. Меси имаше и други ситуации да отбележи в мача.

Другият ас в Маями - Луис Суарес, остана на терена до 67-ата минута. Уругваецът все още не е във върхова форма, но феновете очакват много от него.