ПСЖ пое глътка въздух след хубава победа

Няколко дни след 1:4 срещу Нюкасъл в Шампонската лига, Пари Сен Жермен победи с 3:1 Рен като гост, нанасяйки му първо поражение от началото на сезона в Лига 1.

Витиня и Ашраф Хакими дадоха добра преднина на ПСЖ до почивката, но гол на Амин Гуири в 56-ата минута върна интригата. Само две минути по-късно Рандал Коло Муани вкара трето попадение за парижани и сложи точка на спора.

В класирането ПСЖ е на трето място с 15 точки, колкото има и четвъртият Брест. Рен остана на 11-а позиция с актив от 11 точки. Начело е Монако, следван от Ница.

След паузата за националните отбори ПСЖ ще посрещне Страсбург, а Рен ще гостува на Лориен.