ПСЖ завърши наравно срещу тима на Кристиано Роналдо

Пари Сен Жермен и Ал-Насър завършиха наравно 0:0 в контрола в японския град Осака. През втората част за тима от Саудитска Арабия в игра влезе Кристиано Роналдо, като той и неговите съотборници повече заслужаваха победата.

Парижани от своя страна бяха без звездата си Килиан Мбапе, който бе оставен извън състава за азиатското турне заради противоречията с ръководството.

ПСЖ доминираше от началото, но така и не стигаше до сериозни положения.

Малко преди почивката дойдоха двете най-добри ситуации за саудитците. Първо Роналдо бе намерен в близост до вратата на съперника и отклони топката от въздуха, но Донарума направи блестящо спасяване. В самия край на първото полувреме Кристиано пробва задна ножица, но не намери целта, въпреки че изпълнението бе добро.

В средата на второто полувреме португалецът бе заменен, а гол в мача така и не падна.