Юве е сред изпадащите след дербито с Милан

Ювентус и Милан завършиха наравно 1:1 в Торино в дербито от 4-тия кръг на Серия "А". Алваро Мората се разписа в 4-тата минута, а в 76-ата Анте Ребич изравни.

Торинският гранд остава в зоната на изпадащите със скромните две точки от четири мача. Милан пък е на върха с равен актив с градския си съперник Интер, но с по-лоша голова разлика.

Срещата започна ударно. В третата минута топката излезе в корнер след блокиран шут на Сандро Тонали. При изпълнението на ъгловия удар обаче домакините организираха бърза контраатака, при която Мората се озова сам срещу Майк Менян и испанецът прехвърли вратаря за най-бързия гол на "бианконерите" срещу този съперник от 1996 година насам.

В 76-ата минута гостите успяха да стигнат до изравнителен гол, след като Ребич се разписа с глава след центриране от корнер на Тонали. Това беше четвърти гол за хърватина срещу този съперник, откакто играе за Милан.