Клоп след Аталанта: Много слаб мач

Клоп след Аталанта: Много слаб мач Снимка: Getty Images

Мениджърът на Ливърпул бе в минорно настроение след загубата с 0:3 от Аталанта в първия четвъртфинал от Лига Европа.

Мърсисайдци бяха неразпознаваеми и тотално надиграни на своя "Анфийлд".

"Много слаб мач. Пробиваха ни отвсякъде и вкарваха. Изгубихме се. Не можех да позная отбора си. Беше странно. Липсваше ни тактическа дисциплина. Дори след като ни вкараха, продължихме да играем по тяхното темпо, а не по нашето - каза Клоп. -

Изиграхме слаб мач и заслужавахме да загубим, но трябва да знаем, че имаме само тази вечер да съжаляваме за това, тъй като от утре трябва да започнем да се готвим за мача с Палас.

Загубата от Аталанта дойде след равенството 2:2 с Манчестър Юнайтед, което свали Ливърпул от върха в класирането на Висшата лига.

Преди домакинството на Кристъл Палас в неделя тимът на Клоп е с равни точки с Арсенал - по 31, но с по-лоша голова разлика. Ман Сити, който мечтае за безпрецедентна четвърта поредна титла, е само с точка по-малко.