Лацио подлуди Олимпико с вратарски гол в последната секунда (видео)

Лацио подлуди Олимпико с вратарски гол в последната секунда (видео) Снимка: Getty Images

Лацио успя да изтръгне точка от домакинството си на Атлетико Мадрид на старта на груповата фаза в Шампионската лига.

"Орлите" стигнаха до равенството 1:1 благодарение на гол в добавеното време на вратаря Иван Проведел.

Пабло Бариос бе дал аванс на гостите от Мадрид в 29-ата минута. Далечният му удар рикошира в тяло на бранител на Лацио и подлъга вратаря.

След това обаче Проведел взе своя реванш.

В 95-ата минута "орлите" получиха шанс да изпълняват корнер, след него вратарят на домакините получи перфектно центриране от Луис Алберто и с глава заби топката в мрежата на Алтетико.

Така двата отбора поделиха точките на старта. В другия мач от групата Фейенорд победи Селтик с 2:0 и оглави класирането.