Филип Кръстев направи фурор в дебюта си за Лос Анджелис (видео)

Филип Кръстев записа мечтан дебют за новия си тим ФК Лос Анджелис и отбеляза първия си гол само няколко минути след влизането си в игра.

Лос Анджелис отнесе с 4:0 Реал Солт Лейк и се класира за четвъртфиналите за Купата на лигите.

Бившият играч на Левски записа първите си минути в американския футбол, след като беше пуснат в 76-ата минута на мястото на отбелязалия два гола Денис Буанга.

8 минути по-късно Кръстев беше изведен отдясно при контраатака и завърши между краката на защитник за крайното 4:0.

Това се оказа и рекорд, тъй като е най-бързият дебютен гол в историята на клуба.

Следващият съперник на ФК Лос Анджелис в турнира ще бъде мексиканският Монтерей.